Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.června 2010 - Memoriál A.Zelinky v Dřevnovicích

14. 6. 2010

V neděli 13.června vyrazila plná sestava mládežnického dorostu,se svými vedoucími a spoustou fanoušků na závody do Dřevnovic několika vozidly. V soutěži se nám výborně dařilo,bohužel u starších žáků i mladších žáků A ,nám čas stačil pouze na dvě pěkná druhá místa.Na závěr vystoupil náš tým nejmladších žáků B, kteří soutěží krátce a bohužel se jěště v soutěži nesetkali s nástřikovými terči (zatim jen se sklopnými) a proto jejich čas tentokrát na medaili nestačil.Přesto je diváci odměnili pochvalným aplausem.

Jelikož současně probíhal i Dětský den, pořádaný složkami a organizacemi obce,byla další soutěžní disciplínou pro hasičské týmy střelba ze vzduchovky,ale tady nám asi foukal vítr...Věřím ale, že tuhle nestandartní disciplínu vypilujem.

Po vyhlášení vítězných družstev pořadatelé roztáhli slavnostní koberec, aby "Na Evropskou půdu mohli vstoupit "Mexičané" "- členové našeho sboru-bratr Špaček a sestra Špačková -hlavní rozhodčí závodu a zároveň moderatoři akce s rádiem Kykyriký a obdrželi z rukou starosty SDH Dřevnovice a starosty Dřevnovic zlaté medaile ,jako poděkování za soudcování a moderování hasičských soutěží ...Ke gratulaci se podáním ruky připojili soutěžící ze všech týmů....A že jich bylo..... :-)

Fotky najdete :

hasicivicemerice.rajce.idnes.cz/13.cerven_2010_-Memorial_A.Zelinky_v_Drevnovicich/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář