Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.12.2010 - Výroční Valná hromada SDH Víceměřice

12. 12. 2010

V sobotu 11.12.2010 proběhla v košíkárně Domova u rybníka Výroční Valná hromada SDH.

Hlavním bodem jednání bylo zhodnocení letošní činnosti sboru.

Ve své zprávě starosta SDH informoval členy i hosty o akcích,které jsme připravovali, pořádali nebo se jich zůčastnili.Poděkoval nejmladším hasičům a jejich vedoucím za příkladné reprezentování sboru a obce na soutěžích, poděkoval všem kteří se zůčastnili brigád na úpravách hasičárny a všem,kteří se podíleli na dobrém fungování sboru.

Dalším bodem byla výroční zpráva o stavu financí hasičů , dále pak následovalo předání ocenění členům sboru. Stužku Za věrnost obdržel za 30let bratr Mézl Petr a za 10let sestra Marie Mézlová ml., Jiří Dostálík a Pavel Iránek.

Valná hromada pak pokračovala diskuzí, ve které vystoupil starosta 13. okrsku bratr Špaček,a své zdravice přednesli zástupci sborů z Dobromilic,Doloplaz a Němčic nad Hanou. Dále pak vystoupil starosta obce p. Novotný,který poděkoval za přínos hasičů pro kulturní, sportovní i běžný život v obci a za práci s mládeží.

Po skončení oficiální části schůze předali vedoucí mládeže svým mladým týmům , jako poděkování za úspěšnou soutěžní sezonu , velký želatinový dort v podobě zlaté podkovy pro štěstí.

Valná hromada pokračovala volnou zábavou,při které byl podáván vynikající hasičský guláš.Účastníci i hosté schůze si mohli prohlédnout výstavku kterou připravili mladí hasiči z ocenění, trofejí, fotek, pohárů z letošní sezóny a nahlédnout i do jejich kroniky. Byly představeny nové, jednotné dresy pro dospělé, pro požární sport.

Program Valné hromady zakončovala tradiční tombola...

 

Fotky:hasicivicemerice.rajce.idnes.cz/11..12.2010_-_Vyrocni_Valna_hromada_SDH_Vicemerice/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář